Életbe lépett a harmadfokú hőségriasztás, a kormány rendkívüli figyelmeztetést adott ki
Harmadfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos szombattól az ország egész területén: a meteorológusok előrejelzése szerint a napi csúcshőmérséklet 34 és 39 fok között alakul, ráadásul az éjszakák sem hoznak enyhülést. A hőkupola miatti tartós hőhullám már most komoly gondokat okoz az országban. Magyar Péter és Hegedűs Zsolt közösségi oldalán üzent a forróság miatt.
Nem látszik erős kormánykritikus vagy kormánybarát irány.


Blikk
ATV
Népszava
Index

RTL
Infostart
Hír TV
24.hu